psycholog szczecin
psycholog szczecin

Psychoterapia


Warsztaty rozwoju osobistego

Twórca swojego życia

Ten warsztat to doświadczenie poznania i akceptacji siebie. Jego celem jest wzmocnienie twojego poczucia własnej wartości i podniesienie samooceny.

Nie zrozumiemy siebie bez odniesienia do naszej historii. Zapraszamy w podróż ścieżką własnego życia, ponieważ daje ona szansę zrozumienia siebie i rozwoju własnych potencjałów i kompetencji osobistych oraz zawodowych.

Sztuka życia w zgodzie ze sobą i innymi opiera się na ukształtowaniu mocnych stron naszej psychiki w poszczególnych etapach naszego życia. Są nimi: bezpieczeństwo, autonomia, inicjatywa, pracowitość, tożsamość, intymność, kreatywność, mądrość, umiejętność rozstania. Proponowane tematy warsztatów w poszczególnych miesiącach odnoszą się własnie do tych elementów psychiki kształtowanych w ciągu naszej historii.

Program warsztatów.

  1. W październiku poznamy mocną stronę psychiki: UFNOŚĆ Temat warsztatu: Bezpieczeństwo, czyli z nadzieją jadę w dalszą podróż.
  2. W listopadzie poznamy mocną stronę psychiki: AUTONOMIĘ Temat warsztatu: Niech się dzieje wola nieba..., czy można działać na rzecz wspólnego dobra bez ograniczania swojej autonomii.
  3. W grudniu poznamy mocną stronę psychiki: INICJATYWĘ Temat warsztatu: Osiołkowi w żłobie dano..., czyli o tym, czy mam zdolność decydowania o sobie i samodzielnego działania?
  4. W styczniu poznajemy mocną stronę psychiki: PRACOWITOŚĆ Temat warsztatu: Pracowita pszczółka - rzecz o tym, jak uznanie w oczach innych wpływa na mój obraz siebie.
  5. W lutym poznamy mocną stronę psychiki: TOŻSAMOŚĆ Temat warsztatu: Być, albo nie być..., czyli o tym jak wydobyć się z chaosu i zagrać rolę życia.
  6. W marcu poznamy mocną stronę psychiki: INTYMNOŚĆ Temat warsztatu: Jeśli nie grzeszysz jako miła mi powiadasz czemu się tak często spowiadasz, czyli jak przeżywać satysfakcjonujący związek bez poczucia wstydu.
  7. W kwietniu poznamy mocną stronę psychiki: TWÓRCZOŚĆ Temat warsztatu: Iść ciągle iść w stronę słońca..., czyli o kreatywności w moim życiu.
  8. W maju poznamy mocną stronę psychiki: MĄDROŚĆ Temat warsztatu: Życie usłane różami? Wszystkie wydarzenia, które mnie spotkały mają sens.
  9. W czerwcu poznajemy mocną stronę psychiki: UMIEJĘTNOŚĆ ROZSTANIA Temat warsztatu: Hasta la vista! Czyli o tym jak rozstać się z klasą.

Dla kogo: dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat i są otwarci na zmiany.
Forma realizacji: zajęcia odbywają się w grupie 8 - 12 osobowej i mają charakter zamknięty.

Prowadzący:
mgr Marzena Piechowska, psycholog, psychoterapeuta
mgr Beata Miłkowska, psychoterapeuta

Cykl spotkań: 9 spotkań 12 godzinnych (sobota i niedziela)

W sprawie warsztatów proszę kontaktować się z:
Marzeną Piechowską, tel. 691 89 43 22
Beatą Miłkowską, tel. 601 49 55 49

Licznik odwiedzin

dziś: 1, ogólnie: 21725.

© Copyright 2012 Marzena Piechowska psycholog Szczecin | Wszystkie prawa zastrzeżone, informacje są chronione prawem autorskim.
Projekt graficzny: A.Marchlewski | Realizacja: Kulikowski-IT Projektowanie stron Internetowych Szczecin